Jeśli planujesz rzucić pracę w korporacji zmęczony tą formą organizacji i szukasz miejsca, w którym możesz w pełni wykorzystać swoje umiejętności i predyspozycje, jednak nie dojrzałeś jeszcze do decyzji o założeniu własnej firmy, być może idealną okazją do rozwoju będzie dla ciebie praca w prywatnej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Często jest to ogromne wyzwanie, ale z pewnością się opłaci. Opowiem o tym, jaki styl zarządzania przyjęła Pracownia Finansowa oraz wyjaśniam, dlaczego tak dobrze się sprawdza.

Czym charakteryzuje się praca w prywatnej firmie?

Z pewnością praca w takiej firmie wymaga przede wszystkim większej wszechstronności, zaangażowania i gotowości na zmiany. W korporacjach najczęściej spotykamy się ze ścisłą specjalizacją Niektóre osoby pozostają na swoich stanowiskach nawet przez dziesiątki lat. Inne w typowym ośmiogodzinnym wymiarze pracy prawie połowę dnia spędzają na piciu kawy, przerwach na papierosa, rozmowach ze współpracownikami czy przeglądaniu social media. Wielu ludziom to odpowiada, ale część jest bardziej ambitna. Wtedy zdecydowanie lepszą decyzją jest zatrudnienie się w mniejszej, prywatnej firmie. Taka praca wiąże się z szerszym zakresem obowiązków, a także o wiele większą aktywnością, ale daje nieporównywalną satysfakcję oraz szansę na rozwój i awans, czy choćby pozostanie na wysokiej pozycji w ciągle rozwijającej się organizacji.

Pracownia Finansowa – styl zarządzania oraz warunki pracy

Pracownia Finansowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą, którą tworzą pasjonaci z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Członkami zespołu są jedynie osoby nieprzeciętne, ambitne i chętnie podejmujące wyzwania a także będące ekspertami w swojej dziedzinie. Każdego dnia mają szansę się wykazać, co niewątpliwie działa bardzo motywująco.

Praca jest zdecydowanie bardziej wymagająca niż w przeciętnej korporacji. Umiejętność szybkiego reagowania jest jedną z najbardziej pożądanych cech. Zespół Pracowni Finansowej tworzą ludzie aktywni, z pasją, którzy stale chcą udoskonalać swoje umiejętności. W ten sposób czerpią ogromną satysfakcję z pracy oraz swoich osiągnieć, w myśl zasady, że tylko wtedy, jesteśmy naprawdę szczęśliwi, kiedy dajemy z siebie wszystko

Opinie o pracy w Pracowni Finansowej

Pracownia Finansowa to także zespół ludzi, który chętnie angażuje się we wspieranie nowych pracowników. Ci zawsze są uważnie wdrażani, a do tego mają szansę na zdobycie niezwykle przydatnej wiedzy oraz rozwinięcie swoich umiejętności. Opinie o pracy w Pracowni Finansowej są bardzo pozytywne, ponieważ atmosfera sprzyja wzajemnemu zaufaniu. Firma posiada nawet własny Kodeks Etyki, który za najważniejsze kwestie uważa: poszanowanie prawa, odpowiedzialność, wzajemny szacunek, jakość oraz dbałość o dobre relacje.

Praca w prywatnej firmie zdecydowanie jest przeznaczona dla ludzi ambitnych. Chociaż trzeba się w nią bardziej zaangażować, ma się zarazem większą swobodę. Możliwa jest praca w elastycznych godzinach, w tym też zdalna. Dzięki temu zatrudnienie nie jest przykrym obowiązkiem, a okazją do osiągania wyznaczonych celów. Pracownia Finansowa ceni sobie osoby, które lubią same podwyższać sobie poprzeczkę i stale chcą więcej, co przekłada się na zarobki. Praca w takim zespole to ogromna szansa na rozwój – nie tylko zawodowy, ale też osobisty!